Trudne pasma również da się poskromić, wystarczy wybrać się na zabiegi z zastosowaniem preparatów keratynowych

Sporo kobiet skarży się na swoje włosy, twierdząc, że są one nieujarzmione i trudne do modelowania. Nierzadko objaw ten bywa połączony ze znacznym wyniszczeniem i wysuszeniem włosów, lecz nieraz przyczyną jest rodzaj włosów.

operacja

Źródło: flickr.com
W podanych przypadkach przydatna może być keratyna.
Prostowanie bez trudności
UV

Autor: Paleontour
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli rozchodzi się o prostowanie keratyna spisuje się po prostu doskonale. Zabieg z użyciem keratyny zapewnia piękny rezultat prostych, gładkich, jak także lśniących włosów. Pasma po prostowaniu z keratyną wyglądają świeżo i są bardzo eleganckie. To najlepszy sposób, żeby pozbyć się uciążliwego puszenia niweczącego każde uczesanie. Nie można zapominać również o tym, że keratyna gwarantuje nie tylko idealnie wyprostowane włosy, ale także odbudowuje je i regeneruje od wewnątrz. Opłaca się zainwestować w ten zabieg, gdyż efekt utrzymuje się na włosach naprawdę długo.
Walcz o urodę i zdrowie swoich włosów
Keratynowa odbudowa włosów okaże się wSPArciem w chwili, kiedy posiada się naprawdę mocno poniszczone włosy. W licznych wypadkach za wyniszczenie struktury włosa odpowiadają agresywne zabiegi i składniki w kosmetykach albo w wodzie. Kondycji włosów szkodzi również farbowanie, zwłaszcza farbami z dodatkiem amoniaku. Keratyna to jeden z budulców włosa, więc zabiegi z zastosowaniem keratyny są naturalne i bywają bezpieczne dla włosów.

Należy pamiętać o tym, że zabieg prostowania to nie wszystko, trzeba jeszcze aplikować specjalne preparaty myjące oraz pielęgnujące, by utrwalić efekt oraz ulepszyć działanie składnika. Po zabiegu warto zapytać, jakich zabiegów unikać. Niektórzy specjaliści odradzają w kilka dni po prostowaniu korzystanie z basenu i sauny