Soki produkowane w prawdziwych tłoczniach gwarancją smaku i zachowania wartościowych składników

Dziś półki sklepowe nieomalże uginają się od obfitości wszelkiego rodzaju napojów. Niebywale popularne są smaczne, chociaż niezdrowe napoje gazowane. Przepadają za nimi i dorośli, i dzieciaki, ponieważ są niezwykle słodkie. Jednakże nie przysługują się zdrowiu, a wprost przeciwnie, mogą wyrządzać mu krzywdę, zawierają bowiem wyłącznie sztuczne substancje barwiące i słodzące, częstokrotnie w dużych ilościach. Największą krzywdę wyrządzają dzieciom, które wypijają je bez opamiętania, niszcząc sobie szkliwo zębowe. Najkorzystniej jest pić soki, których produkowaniem trudni się tłocznia soków. Dlaczego?

sok

Autor: Tymbark
Źródło: Tymbark
Nade wszystko z tej przyczyny, że soki robione są ze świeżych owoców, nie zaś z koncentratu, jaki już nie ma takich walorów. Dzięki tłoczeniu soki są mętne i zawierają znacznie więcej przeciwutleniaczy. Na ich dnie gromadzi się osad, który wystarczy rozmieszać potrząsając butelką. Zobacz: ()Tłocznie nie stosują konserwantów.

Jak sądzisz? Czy znajdziesz dane na przedstawiany temat? Na pewno tak – przejdź po tym linku (http://smartbodytrainer.pl/oferta/trener-personalny-gdansk/) i odszukaj informacje tu.

Ich soki są całkowicie naturalne oraz nie posiadają ani grama cukru, zatem są niebywale zdrowe i mogą być pite przez każdego, kto szuka alternatywy dla jednej z pięciu codziennych porcji owoców. Sok można wziąć ze sobą i wypić w każdym miejscu, jabłko skonsumować jest trudniej, ponieważ możemy nie mieć ku temu właściwych warunków. Poza tym tłocznia soków zajmuje się produkcją różnych soków, nie wyłącznie soków z jabłek. Zapraszamy na stronę:

Często dodawane są do nich również inne owoce, na przykład porzeczki, żurawina czy aronie. Dzięki temu mają jeszcze większą zawartość wit. C, tak istotnej i dla naszej odporności, i dla naszej urody. Witamina C jest bowiem pewnym środkiem na walkę z przebarwieniami, z którymi zmaga się niejedna kobieta.

sok

Autor: Marwit
Źródło: Marwit

Zaś zawarte w soku antyutleniacze zapobiegają cięższym przypadłościom, w tym schorzeniom powiązanym z układem krążenia czy nawet ochraniają przed zachorowaniem na raka. Dobrze jest pić sok regularnie, by czerpać z niego jak najwięcej korzyści, jak również cieszyć się pysznym napojem, jaki będzie znakomicie pasować do każdego posiłku.

Jeżeli wobec tego możesz wybrać między sokiem z tłoczni a napojem gazowanym, który tylko zwiększa poziom cholesterolu i w żadnym stopniu nie pomaga w odchudzaniu, a wręcz przeciwnie – może podnieść wagę, decyduj się na sok, jaki ma bezdyskusyjne przymioty zdrowotne.