Labioplastyka we Wrocławiu, operacja plastyczna pochwy

Wszystkie kobiety chcą prezentować się olśniewająco. Marzymy o tym, by ukochany był najszczęśliwszy na świecie będąc z nami. Jednak każda z kobiet ma również sporo kompleksów. Część twierdzi, że ma za małe piersi, niektóre twierdzą, że mają za grube uda, a jeszcze inne twierdzą, że musi poprawić wygląd swoich warg sromowych. Dla ginekologa i jego pacjentek labioplastyka Wrocław jest coraz bardziej popularnym zabiegiem. Niebawem pewnie stanie się tak samo popularna jak wypełnianie sobie ust albo przedłużanie rzęs.

ginekologia

Źródło: http://www.estetyka-intymna.pl/
Jeżeli kobieta zauważy, że jej wargi sromowe są niesymetryczne i nie podoba jej się to jak wyglądają to powinna zgłosić się do kliniki ginekologicznej by dostać odpowiedź czy jedynie jej się zdaje, czy naprawdę tak jest. Jeżeli pacjentka nie jest po prostu przewrażliwiona na swoim punkcie, to na sto procent będziemy mogły umówić się na taką operację. Labioplastyka daje możliwość zmniejszenia i zwiększenia warg sromowych zależnie od ich wyglądu – estetyka-intymna.pl.

Jeśli zaciekawił Cię przedstawiany tekst, to odwiedź www polski susz cbd a tam oczekują na Ciebie wiadomości godne uwagi. Sprawdź je – będziesz niezwykle zadowolony.

W końcu ten zabieg przestał być traktowany, jako fanaberia, kobiety posiadają prawo do tego by czuć się pewnie w swoim ciele i jeśli zabieg dotyczący zmiany rozmiaru warg sromowych ma im w tym pomóc, to, czemu nie miałyby się na niego zapisać. Oczywiście trzeba zastosować się do określonych zaleceń przed operacją i pamiętać, że przez kilka dni po zabiegu nie będzie można normalnie usiąść, a przez czternaście dni nie będzie można uprawiać seksu. Oczywiście, co do wszystkich wytycznych to dowiemy się wszystkiego na miejscu, gdy będziemy konsultować możliwość przeprowadzenia zabiegu.

operacja

Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com

Operowanie miejsc intymnych

Każdy ma inny pomysł na siebie, jednak bywa, że niedoskonałości naszego ciała są przeszkodą w normalnym funkcjonowaniu. Nie pojmą tego te osoby niemające takich samych kłopotów. Ostatnio coraz powszechniejsza staje się operacja plastyczna pochwy – więcej informacji. Najczęstszym zabiegiem jest przy operacji pochwy jest wyrównanie wielkości warg sromowych, tj. labioplastyka. Nie wszystkim tego rodzaju zabieg jest potrzebny, ale są kobiety, które tego rodzaju zabiegu potrzebują i tylko dzięki niemu będą faktycznie czuły się pewnie i kobieco. Kobiety po takim zabiegu i po odczekaniu odpowiedniego czasu po operacji, zmieniają podejście do seksu. Ich życie seksualne zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni, na lepsze, bo krępują tym, że ich wargi sromowe brzydko wyglądają.