Jakie są sposoby na promienną cerę?

Starzenie się skóry jest naturalnym procesem. Polega na redukowaniu się biologicznej aktywności komórek ciała, zwolnieniu procesów regeneracyjnych a także utracie zdolności adaptacyjnych skóry. Przesądzająca rolę odgrywają tu czynniki genetyczne a także współdziałające z nimi czynniki zewnętrzne. Starzenie się skóry jest nie jedynie wynikiem bezpośredniego upływu czasu, ale jest również następstwem działania czynników zewnętrznych oraz wewnętrznych.

Kobieta

Autor: 123rtf
Źródło: 123rtf
Jednym z pierwszych objawów starzenia się cery jest jej suchość, wywołana utratą zdolności do wiązania wody oraz zatrzymywania jej w naskórku. Pokazują się drobne zmarszczki naokoło ust i oczu. Naskórek robi się coraz cieńszy, chropawy. Wydzielanie melaniny zachodzi w sposób niejednolity, czego efektem są mnogie brązowe plamki pojawiające się na twarzy szyi i dekolcie. Cyrkulacja krwi we włośniczkach ulega zmianie czego następstwem jest większa kruchość naczynek włosowatych. Pogarsza się aktywność włókien kolagenowych, natomiast ich struktura zmniejsza się, powodując istotną utratę jędrności cery a co za tym idzie opadnięcie owalu twarzy, tworzenie się bruzd. Czytaj również .

Jedną z metod bezoperacyjnego eliminowania bruzd oraz podniesienia owalu buzi jest laseroterapia laserem frakcyjnym CO2. Jest to jedno z najświeższych osiągnięć techniki laserowej, stosowanej w medycynie estetycznej. Polega ona na otrzymaniu znacznej poprawy stanu skóry, związanej z jej zupełną przebudową. Lifting laserem frakcyjnym CO 2 powoduje ogrzanie głębokich warstw cery, bez odparowania tkanek. Przez zwiększenie ilości kolagenu jak też elastyny w skórze, poprawia ukrwienie powodując, iż jej struktura ulega istotnej poprawie. Wiązka lasera nie obejmuje całej powierzchni skóry poddawanej kuracji, a jedynie pewną jej część w formie punktów. W tychże punktach powstają głębokie otworki przez które światło lasera wnika w głąb naskórka. (Zobacz także modelowanie sylwetki) Wiązka lasera dochodzi do komórek skóry właściwej, a nawet tkanki podskórnej. Mimo tak dogłębnej ingerencji powierzchnia ogarnięta zabiegiem pozostaje praktycznie nienaruszona. Miedzy tymi punktami mieści się istotna ilość zdrowej tkanki, dzięki jakiej dochodzi do pobudzenia naturalnych procesów odtwórczych.

Bodźce lasera przenikają w skórę do właściwej głębokości tak, ażeby nie spowodować poparzenia jednak skutecznie pobudzić skórę do regeneracji. Wskazania do przeprowadzenia zabiegu liftingu laserem frakcyjnym Co2 to: rozszerzone pory, bruzdy, pozbawiona elastyczności skóra.

Jakim sposobem znaleźć gabinet przeprowadzający podobne zabiegi w stolicy? Nic trudnego, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasła: laser (zobacz: laser rf frankcyjny) frakcyjny Warszawa .