Tag: urząd

urząd

W obecnych czasach dość często organizowane bywają przeróżnego typu konferencje, które wymagają dużych pomieszczeń

Ciężko wyobrazić sobie, żeby współczesny świat był w stanie istnieć bez ustawicznego rozwijania się oraz szukania nowych rozwiązań.
Każdy, kto sumiennie podchodzi do swej pracy albo osobistego rozwoju, choć raz w życiu był na konferencji.

Procedura rejestracji znaku towarowego, a zatem jak zastrzec nazwę naszej firmy albo inny symbol

Ochrona znaku towarowego to ważna sprawa dla każdej z firm działających na rynku. Rejestracja ma nade wszystko na celu zwalczanie nieuczciwej konkurencji, jaka mogłaby używać naszego symbolu oraz zabierać nam klientów, interesujących się konkretnymi usługami albo towarami. Jak odbywa się proces rejestracji?
W pierwszym kroku należy przemyśleć, jaką formę przyjmie nasz znak. Może być to bowiem nie wyłącznie symbol graficzny czy słowo, lecz także utwór muzyczny.

Do kiedy powinniśmy zapłacić składki na ubezpieczenie społeczne?

Czy zaznaczymy jakie składki na ubezpieczenie społeczne musimy płacić? Czasem jest tak, że przysługują nam różne ulgi, które powodują, że mamy szansę we właściwym czasie pokazać odliczenia od podatku. Wówczas po pokazaniu dowodów na to, że takie odliczenie nam się należy, możemy liczyć na to, że zainkasujemy znaczniejszy zwrot funduszy, ponieważ będzie to oznaczało, że tych pieniędzy z podatku wpłaciliśmy zbyt dużo.