Różne oblicza doskonałości

Robimy, co zdołamy, aby podobać się sobie i panom. Nie na wszystko mamy jednakże wpływ, toteż staramy się udoskonalić własną urodę, a szczególnie uwydatnić atuty i zamaskować wady.
Kiedy mężczyzna zauważa damę po raz pierwszy, zwłaszcza z dala, w pierwszej chwili zwraca spojrzenie na jej figurę. W najwyższym stopniu podoba się figura w układzie klepsydry, z wyrazistą talią.

kolorowy make-up
Autor: Billy Metcalf Photography
Źródło: http://www.flickr.com
W większości kultur ładna, dorodna skóra bez wyprysków i znamion jest wykładnikiem zdrowia i zaświadcza o atrakcyjności i pięknie, a bezbłędnie regularna żeńska buzia zaświadcza o zdrowiu fizycznym. Powiada się, że oczy są lustrem duszy, więc mężczyźni oczywiście kierują na nie sporą uwagę.

Nie jest sekretem, że mężczyznom w największym stopniu podobają się usta pełne, zaczerwienione i delikatne. Znaczne i dorodne usta odbierają lat, a pomarszczone, zaniedbane i wąskie bardzo postarzają. Im są szersze i więcej koralowe, tym atrakcyjniejsza wydaje się ich właścicielka. Pokutuje także pogląd, że panie o wąskich ustach są obojętne. Zobacz makijażowe triki: makijaż ust.

W oczach panów urody dorzucają włosy. Jeśli są gęste i lśniące, mówią mężczyźnie, że ich właścicielka jest zdrowa i prowadzi aktywny sposób życia. Poza tym miękkie i długie włosy gustem mężczyzn zaświadczają o żeńskiej urodzie. Faceci długie włosy spostrzegą jak podkreślenie niewieściego wdzięku. Z kolei krótkie włosy, mówią o trudnych przeżyciach życiowych i uczuciowych. Faceci częściej kokietują blondynki, gdyż jasny odcień włosów jest sygnałem, że ich właścicielka to miła i przyjacielska postać.

łazienek (polecamy źródło artykułu), jaki odbiera żeński zapach, umie wyciągnąć na jej temat więcej stwierdzeń aniżeli podejrzewasz. Panowie niezwykle doceniają, kiedy kobiety skrapiają się perfumami, jakie od nich dostały, w ich pojęciu oznacza to o uczuciu i zaangażowaniu.

Uroda to rzecz względna. Dla jednego mężczyzny czarująca kobieta znaczy kompletnie coś odmiennego niż u drugiego. Wielu facetów jednakże jako urodę zauważają wygląd zewnętrzny, jednak uroda to również charakter. Intelekt, życzliwość, życzliwy stosunek do różnych ludzi i troskliwość, to cechy urody, jakie uhonorują każdą niewiastę. To co może się przydać każdej pani w tym źródle – polecane korektory do twarzy.