Różne oblicza doskonałości

Robimy, co zdołamy, aby podobać się sobie i panom. Nie na wszystko mamy jednakże wpływ, toteż staramy się udoskonalić własną urodę, a szczególnie uwydatnić atuty i zamaskować wady.
Kiedy mężczyzna zauważa damę po raz pierwszy, zwłaszcza z dala, w pierwszej chwili zwraca spojrzenie na jej figurę. W najwyższym stopniu podoba się figura w układzie klepsydry, z wyrazistą talią.

kolorowy make-up

Autor: Billy Metcalf Photography
Źródło: http://www.flickr.com
W większości kultur ładna, dorodna skóra bez wyprysków i znamion jest wykładnikiem zdrowia i zaświadcza o atrakcyjności i pięknie, a bezbłędnie regularna żeńska buzia zaświadcza o zdrowiu fizycznym. Powiada się, że oczy są lustrem duszy, więc mężczyźni oczywiście kierują na nie sporą uwagę.

Nie jest sekretem, że mężczyznom w największym stopniu podobają się usta pełne, zaczerwienione i delikatne. Znaczne i dorodne usta odbierają lat, a pomarszczone, zaniedbane i wąskie bardzo postarzają. Im są szersze i więcej koralowe, tym atrakcyjniejsza wydaje się ich właścicielka. Pokutuje także pogląd, że panie o wąskich ustach są obojętne. Zobacz makijażowe triki: makijaż – make up ślubny ust.

W oczach panów urody dorzucają włosy. Jeśli są gęste i lśniące, mówią mężczyźnie, że ich właścicielka jest zdrowa i prowadzi aktywny sposób życia. Poza tym miękkie i długie włosy gustem mężczyzn zaświadczają o żeńskiej urodzie. Faceci długie włosy spostrzegą jak podkreślenie niewieściego wdzięku. Z kolei krótkie włosy, mówią o trudnych przeżyciach życiowych i uczuciowych. Faceci częściej kokietują blondynki, gdyż jasny odcień włosów jest sygnałem, że ich właścicielka to miła i przyjacielska postać.

Facet, jaki odbiera żeński zapach, umie wyciągnąć na jej temat więcej stwierdzeń aniżeli podejrzewasz. Panowie niezwykle doceniają, kiedy kobiety skrapiają się perfumami, jakie od nich dostały, w ich pojęciu oznacza to o uczuciu i zaangażowaniu.

Uroda to rzecz względna. Dla jednego mężczyzny czarująca kobieta znaczy kompletnie coś odmiennego niż u drugiego. Wielu facetów jednakże jako urodę zauważają wygląd zewnętrzny, jednak uroda to również charakter. Intelekt, życzliwość, życzliwy stosunek do różnych ludzi i troskliwość, to cechy urody, jakie uhonorują każdą niewiastę. To co może się przydać każdej pani w tym źródle – polecane korektory do twarzy.