Promocja outdoor jest w naszym kraju coraz bardziej popularna. Moda na ten rodzaj promowania własnej spółki przybyła do nas zza oceanu

Telebimy zaledwie kilkanaście lat temu były tak niesłuchanym widokiem, że jak głosi miejska legenda, były przyczyną wielu drogowych kolizji w polskich miastach, ponieważ kierowcy nie mogli oderwać od nich wzroku.

Sylwestrowy makijaż glam grunge

Autor: Golden Rose
Źródło: Golden Rose
Obecnie już są integralną częścią miejskiego krajobrazu.

Jeżeli jesteś mieszkańcem województwa mazowieckiego i ciekawi Cię telebim Warszawa Plac Zawiszy wydaje się być najlepszym punktem, żeby zlokalizować własną reklamę – widzieliście już telebim na placu Zawiszy w Warszawie. Plac jest w centrum, przy skrzyżowaniu z Alejami Jerozolimskimi. Jest to ruchliwe miejsce, gdyż są tam linie tramwajowe oraz autobusowe. Niedaleko jest również stacja kolejowa. Dzięki temu możemy mieć pewność, że naszą reklamę codziennie obejrzy cała masa osób. Telebim nie jest ogromny, ma 8 metrów kwadratowych, ale jest tak ustawiony, że zauważy go każdy przechodzień albo kierowca.
Telebimy są także dobrą formą promocji w mniejszych miejscowościach. Nawet nie musi być to miasto wojewódzkie. Trzeba wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów albo zaskoczyć ich innowacyjnymi pomysłami. Jeżeli zatem jesteś mieszkańcem Radomska niedaleko od Piotrkowa Trybunalskiego, nie możesz odstąpić od myśli o innowacyjnym sposobie promocji, tylko z tego powody, że nie żyjesz w stolicy. Jeśli ciekawi Cię audio reklama – (muzyka bez opłat) na telebim Radomsko na pewno jest tym miejscem, gdzie dzięki innowacyjności sprzedasz więcej swoich produktów -> telebim radomsko.

Telebim jest bardzo efektywną formą promocji. Od dawna wiadomo przecież, że większość ludzi to wzrokowcy, wobec czego filmik przyciąga ich bardziej.