Metoda na przepiękne usta oraz zgrabną figurę

Modelowanie warg kwasem hialuronowym jest ostatnio coraz bardziej popularne. Wargi to jeden z istotniejszych fragmentów kobiecej buzi, a także ciała, gdzie pełne wargi uważane są za bardziej interesujące i kuszące. Zabieg powiększania ust trwa ok. pół godziny, jest niemal bezbolesny oraz za każdym razem stosuje się go w znieczuleniu punktowym.

Kobieca figura

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Obecnie na rynku wziętość zyskuje kwas hialuronowy do ust, jaki koryguje elastyczność tkanek – więcej opcji. Zabieg powiększenia ust kwasem hialuronowym rekonstruuje gęstość tkanek naokoło ust i powiększa usta. Poprawia kontur ust oraz profil buzi. Kwas hialuronowy wygładza nieco bruzdy a także zmarszczki, ujmuje również nieco lat. Do zabiegu nie należy się specjalnie przygotowywać jak też nie są wymagane nadzwyczajne badania, chociaż lekarz może wymagać ich wykonania, jeżeli uzna, iż to słuszne. Powiększanie ust przebiega w znieczuleniu punktowym – najczęściej z użyciem kremu znieczulającego.

Zabieg trwa paręnaście minut, pozwala na wykonanie zauważalnej korekty ust. Rezultat jest niestety tymczasowy i utrzymywać się będzie ok. pół roku, gdzie po upływie tego czasu pacjenta czeka nieodzowność następnego zabiegu na powiększenie warg. Kriolipoliza jest zabiegiem zupełnie nieinwazyjnie redukującym tłuszczową tkankę. Przeznaczony jest do kształtowania sylwetki, lecz nie w celu pozbycia się otyłości. Poprzez terapię punktowego chłodzenia redukuje nadmiar tłuszczowej tkanki – brzuch, uda, boki pleców.

Zobacz informacje i odkryj serwis (https://pl.babor.com/products/piel-gnacja-ust/88/tags/168), który z pewnością Cię zafascynuje. Nie czekaj ani chwili! Wykonaj to już teraz! Z pewnością nie pożałujesz.

Kriolipoliza jest zjawiskiem uszkadzania komórek tłuszczowych przez niską temperaturę. Przez wskazany czas zasysana przez aplikatory skóra jest poddana chłodzeniu bez uszkadzania sąsiednich tkanek. Statystyki wykazują, iż widoczna redukcja tkanki tłuszczowej zachodzi po blisko 3 miesiącach.

Okres tenże wynika z charakteru nieinwazyjności terapii, jednakże efekt utrzymuje się przez blisko pół roku, a włączając składnik dietetyczny na stałe. Widoczne rezultaty po zabiegu są uzależnione od rozległości jak też stanu tkanki poddanej schładzaniu.

Jeśli myślisz, że prezentowany artykuł jest wartościowy, koniecznie sprawdź jeszcze szczegóły w tekście (http://glowspa.pl/masaz-goracymi-kamieniami/), wtedy z pewnością zapamiętasz większą ilość danych.

Pacjenci chcący ponowić zabieg w celu utrzymania a także zwiększenia rezultatu mogą zrobić to, nie wcześniej aniżeli po następnych 3 miesiącach. 100 % z nich zauważa różnice po przebytym zabiegu. Przeciwwskazania to ciąża, karmienie piersią, zmiany na skórze.