Jakiego rodzaju istnieją produkty z linii Atoperal Baby i dla jakich klientów są one przygotowane?

W sklepach kosmetycznych dostępna jest pełna rodzina produktów do codziennej pielęgnacji ciała. Dla przykładu Atoperal dla najmłodszych to m.in. specjalny krochmal do kąpieli, krem do rąk czy pianki do mycia.
Produkty te przeznaczone są dla cery wrażliwej i atopowej.

spacer z kijkami Nordic Walking

Autor: Giorgio Minguzzi
Źródło: http://www.flickr.com
suplementy diety

Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com
Za pomocą takich kosmetyków można by codziennie pielęgnować skórę niemowląt czy też dzieci. Przykładowo Atoperal Baby Plus w formie pianki do mycia, to specjalistyczny preparat dermatologiczny przeznaczony do codziennego mycia cery atopowej, wyschniętej czy też delikatnej. Jest to towar dedykowany dzieciom i niemowlakom. Zawiera ona glicerynę, czyli substancję nawilżającą, wygładzającą oraz potrafiącą łagodzić podrażnienia. W skład tej pianki wlicza się także Inulin, kwas cytrynowy czy też Sodium Cocoamphoacetate. Odmienny towar z tej linii – emulsja do kąpieli, ma specjalnie opracowaną formułę i jest wzbogacona szczególnie wybranymi składnikami, których zadaniem jest nawilżanie oraz łagodzenie podrażnień.

Inne, także niezwykle zajmujące szerokie opracowanie (www.spijtanio.eu/kwatery-pracownicze-bialystok) tego tematu odnajdziesz tu. Przeczytaj koniecznie a na pewno nie stracisz czasu!

Posiada doskonałe właściwości natłuszczające i zwilżające cerę najmłodszych. Emulsja ta mogłaby tworzyć szczególną powłokę ochronną.

Następnym produktem z kolekcji Atoperal Baby jest szampon, który jest stworzony do powszedniej higieny skóry głowy czy włosów niemowląt i dzieci. Ta specjalnie opracowana formuła jest w stanie zapewnić kompleksową pielęgnację skóry oraz włosów każdego dziecka. Szampon ten posiada bardzo delikatne składniki, które doskonale myją włosy. Formuła tego szamponu jest uzupełniona o elementy, które uśmierzają podrażnienia.

Produkt zawiera substancje pochodzenia naturalnego, m.in. Sodium Cocoamphoacetate czy Alpha-Glucan Oligosaccharide. W składzie tego produktu znajduje się także m.in. prowitamina B5 czy też kwas cytrynowy.