Jakie metody powiększania piersi są współcześnie przeważnie wykorzystywane i czy dobrze jest się na nie decydować?

Piersi są od zawsze podstawowym atrybutem kobiecości. Ich idealny wygląd ulegał modyfikacjom na przestrzeni lat. Współcześnie pożądane są zazwyczaj piersi duże oraz jędrne, tym samym nie można się dziwić, że na rynek cały czas są wprowadzane nowe metody powiększania biustu, a kobiety na całym świecie dość chętnie korzystają z dobrodziejstw nowoczesnej nauki.

kobuieta w biustonoszu

Autor: Luciano Mello
Źródło: http://www.flickr.com
Jakie rozwiązania wyróżniają się dzisiaj dużą popularnością? Przeważnie operacje plastyczne polegające na wszczepieniu implantów piersi o odpowiedniej wielkości.

Oczywiście, decydując się na tego rodzaju rozwiązanie trzeba mieć świadomość tego, że jest to operacja, a z takimi zabiegami zawsze związane jest pewne ryzyko. W dodatku, wskazane jest wybranie cenionej kliniki i doświadczonego lekarza, który pokaże najlepszy rozmiar implantów.

Masz ochotę uzyskać większą ilość informacji na omawiany wątek? Jeśli tak, to odszukaj stronę (https://shapeofu.pl/laseroterapia/usuwanie-tatuazu-makijazu-permanentnego-usuwanie-przebarwien/), która omawia równie istotne dane – są one niesamowicie ciekawe.

Co najważniejsze, należy zachować rozsądek. Operacje powiększania biustu są coraz tańsze, więc leżą w zasięgu dużej liczby kobiet. Opcjonalnie, biust może zostać wypełniony kwasem hialuronowym, czyli substancją która naturalnie występuje w ludzkim ciele.

Biały biustonosz

Autor: Axami
Źródło: Axami
Powszechne jest też powiększanie biustu własnym tłuszczem, który wcześniej został odessany z innych obszarów ciała kobiety. To podwójna korzyść, gdyż można zgubić nadmiar tkanki tłuszczowej w jednym miejscu, aby uzyskać pełniejsze piersi. Należy jednak pamiętać, że podczas pojedynczego zabiegu istnieje opcja powiększenia piersi o jeden rozmiar, a rekonwalescencja po liposukcji ma ogromne znaczenie dla jego powodzenia. Poza tym, tkanka tłuszczowa czasami może zostać odessana nierównomiernie i zabieg będzie trzeba powtórzyć.

A co z kobietami, które wolą nie korzystać z oferty chirurgów plastycznych? Mogą zdecydować się na zastosowanie preparatu bust up, który jest dystrybuowany w postaci wygodnych do przyjmowania tabletek. Poza powiększeniem biustu, ma on również gwarantować jego widoczne ujędrnienie, a niestety zdarza się, że piersi po latach tracą jędrność, co dla wielu kobiet jest powodem kłopotliwych kompleksów. Biust można też powiększyć w kilka minut przy pomocy dobre przystosowanego biustonosza push up, wypychanego specjalnymi gąbeczkami, które unoszą piersi i powodują, że optycznie wydają się one zdecydowanie większe niż wcześniej.