Które produkty wybrać? – antyperspiranty oraz cienie do makijażu oczu.

Kiedy myślimy o tym, żeby ładnie wyglądać, musimy na początku pomyśleć o tym, by ładnie pachnieć. Należy w pierwszej kolejności się po prostu umyć, bo jedynie piękne perfumy nie okażą się wystarczające. Ale każdy z nas wie, że mimo, iż się umyjemy to nasz organizm i tak będzie wydzielał pot, który może mieć bardzo specyficzny zapach. Dlatego tak istotne są dezodoranty. Co ważne producenci dezodorantów sprawili, że półki sklepów z kosmetykami są pełne różnego rodzaju dezodorantów. Każdy może znaleźć coś dla siebie.

cienie do powiek

Autor: Zejneb Abdul Rahman
Źródło: http://www.flickr.com

Wystarczy, że dobrze poszuka. Dodatkowo dobrze wypróbować dezodoranty wielu marek. Ba! Dobrze również posprawdzać różne dezodoranty tej samej firmy. Może się okazać, że za pierwszym lub drugim razem uda nam się znaleźć ten właściwy dezodorant. A może się też okazać, że będziemy musieli zużyć sporo różnych dezodorantów nim trafimy na ten dla nas idealny. To znaczy kupimy taki dezodorant, który zniweluje nieprzyjemny zapach i nie pozwoli na to, żeby na naszych ciuchach pojawiały się plamy potu. Jeśli chciałybyśmy bardzo dobrze się prezentować musimy pamiętać, że trzeba zadbać o własną skórę. Ale poza samą pielęgnacją, warto pamiętać o makijażu. Bo makijaż na zadbanej skórze świetnie podkreśli atuty naszej urody. A jeśli jest to make up na jakieś wieczorne wyjście to nie możemy zapominać o cieniach do powiek. Wszystkie cienie do powiek mogą stać się skarbnicą dla pięknego makijażu. Trzeba tylko wiedzieć jak z nich korzystać. Ale, jeżeli za pierwszym razem nasz makijaż oka nie okaże się idealny nie ma, co się tym przejmować, praktyka pomoże nam uzyskać lepsze efekty. Najlepiej nie zapominać o tym, że przed nałożeniem cieni położyć bazę pod cienie. Dodatkowo dobrze sprawdzić czy cienie się nie sypią.http://maleckamakeup.pl/ (maleckamakeup.pl/)

perfumy na półce

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli więc posiadamy nowe cienie, to rzeczywiście dobrze je przetestować w mieszkaniu, przed wyjściem na imprezę, żeby później nie było niemiłego zaskoczenia. Co do kolorów to na wieczorne wyjście możemy wybrać jakieś odważniejsze barwy z błyskiem. Ale, jeżeli chcemy używać cieni, na co dzień, to lepiej wybrać matowe, neutralne odcienie. Można postawić na beże i brązy, bo to idealne rozwiązanie.

Niezbędna jest Ci kompleksowa wiadomość na ten temat? Sprawdzonych zagadnień szukaj na naszej następnej stronie. Owocnej lektury!

Jeśli lubimy mocniejsze podkreślenie oka, to możemy do tego dorzucić kreskę, ale nie ma, co stawiać na niebieskie albo różowe cienie, chyba, że mamy wolny zawód i nikogo nie będzie kłuć w oczy nasz mocny makijaż oka.