Jak nie zrujnować sobie kariery, czyli medycyna w służbie biznesu – garść użytecznych informacji dla kapitalistów

Podczas biznesowych spotkań elegancki ubiór może zdziałać cuda. Jeśli wierzyć stylistom, to najlepiej włożyć ciemny garnitur, niebieską koszulę oraz krawat w odcieniu intensywnej czerwieni. Jednakże odpowiedni strój to nie wszystko. Trzeba także zatroszczyć się o swoją twarz oraz dłonie – ta uwaga odnosi się nade wszystko do panów, ponieważ damy aż nazbyt wiele czasu spędzają w łazience.

Golenie policzków, modna fryzura czy równo obcięte paznokcie, to ledwo szczyt góry lodowej. Elementarne zabiegi pielęgnacyjne są oczywiście pożądane, lecz w tym przypadku trzeba iść krok dalej. Dla przykładu, gustowna i droga koszula wygląda fatalnie, jeśli włoży ją łazienki (polecamy klikaj), który za bardzo się poci – ciemne plamy np. pod pachami mogą całkowicie zrujnować dobre imię biznesmena. Nadpotliwość nie w każdym przypadku da się wyeliminować powszechnie dostępnymi kosmetykami, czasami potrzebna jest wizyta w klinice medycyny estetycznej. XXI-wieczna medycyna zna dużo efektywnych metod walki z intensywnym poceniem, a dobór terapii jest uzależniony od danego przypadku. Jeśli dyrektor zmaga się z tego rodzaju problemem, to na początek usiłuje leczyć nadpotliwość samodzielnie. Jednak kiedy popularne mikstury z tlenkiem cynku lub apteczne mieszanki okazują się nieskuteczne, to w takim przypadku pozostaje wizyta u lekarza medycyny estetycznej. Tylko osoba po właściwych studiach może polecić taką kurację, która okaże się efektywna: od iniekcji z botoksu po leczenie chirurgiczne Natomiast kobietom, które dość często muszą występować przed kamerą mogą przeszkadzać mnogie przebarwienia na twarzy.

cera z piegami
Autor: Monthly
Źródło: Fotolia

O ile buzia usiana zwyczajnymi piegami wygląda uroczo, o tyle większych rozmiarów plamki są najzwyczajniej w świecie nieestetyczne. Domowe kuracje okładami z cytrusów okazują się nieskuteczne, więc i w tym przypadku nieodzowna będzie rada lekarza specjalisty, który może zarekomendować zabieg Cosmelan. To fantastyczna kuracja specjalnie dobranym środkiem depigmentacyjnym. Wspomniana metoda leczenia jest skuteczna, a przy tym bardzo bezpieczna. Choć na rezultaty trzeba czekać około 30 dni, to jednakże warto być cierpliwym. A po pomyślnym leczeniu elegancka bizneswomen być może zdecyduje się także na pozostałe zabiegi, np. redukcja zmarszczek na policzkach jest teraz na topie.