Innowacyjna troska o podwładnych

W obecnych czasach spora liczba pracodawców bardzo dba o każdego pracownika. Zwłaszcza da się to zauważyć na podstawie wielkich firm. Wiedzą one, że zrelaksowany pracownik pracuje wydajniej.

Shadu.pl

Autor: Olivier Duquesne
Źródło: http://www.flickr.com
panorama - zdrowie

Autor: Mike Gogulski
Źródło: http://www.flickr.com
Corporate wellness to hasło, które zyskuje ostatnimi czasy na znaczeniu. Niewiele istnieje już przedsiębiorstw, gdzie pracownik postrzegany jest jak element, który można błyskawicznie zamienić na coś innego – mądre przedsiębiorstwa cenią pracowników, umieją przeznaczać środki finansowe na ich doszkalanie oraz robią wszystko, by atmosfera w firmie była jak najlepsza. Dbają oni nie tylko o poziom wiedzy podwładnych, lecz również o ich stan zdrowia, doskonałe samopoczucie podwładnych, a nawet o ich osobiste życie. Trend corporate wellness opiera się na założeniu, że te wszystkie części życia są ze sobą ściśle powiązane i wywierają wpływ jedne na drugie. Dla pracodawców kierujących się tą doktryną podwładny to wielki skarb, o jaki należy odpowiednio dbać. Ponadto wiedzą oni, iż ludzie szczęśliwi, pewnie czujący się w pracy i spokojni o swoje dalsze losy pracują o wiele bardziej wydajnie.Z tego powodu przedsiębiorstwa takie nie oszczędzają środków finansowych na takie cele jak na przykład edukację prozdrowotną, masaż w biurze, tworzenie sal do rekreacji w biurze, dofinansowania do zdrowych obiadów, współpracę z salonami spa oraz znacznie więcej. Liczne badania udowadniają, iż takie podejście przynosi korzyści. Psycholodzy stwierdzają, że pracownik, jaki jest odpowiednio traktowany, pracuje szybciej. Doskonałym przykładem na działanie, jakie umożliwia błyskawiczną regenerację każdemu pracownikowi jest masaż w pracy – moment relaksu, coś, co umożliwia błyskawicznie zregenerować siły.

Fundowanie swoim pracownikom tego typu zabiegów podczas pracy jest obecnie bardzo popularne. Innowacyjne firmy przekazują dużo środków finansowych na działania które mają na celu poprawienie komfortu pracy. Pomocny w tym jest world site massage. Oferowane przedsiębiorstwom usługi masażu to bardzo bogata gama, więc każda instytucja z pewnością będzie umiała wybrać coś właściwego dla siebie. Można wybierać pośród masaży znanych od lat, egzotycznych, relaksujących, pobudzających oraz wielu innych. World site massage to znane na całym świecie praktyki, które na pewno spotkają się z uznaniem w każdej firmie.