Dobre metody na usunięcie toksyn z organizmu

Przebywamy dzisiaj w otoczeniu zanieczyszczonym, spożywamy żywność modyfikowaną, dlatego trzeba czasami oczyścić system z toksyn.

algi chlorella

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Algi chlorella oddziałują oczyszczająco na organizm, dostarczają systemowi wartościowych substancji takich jak aminokwasy, witaminy i minerały. Jest zasobnym źródłem beta-karotenu, która usuwa defekty cery które powstały w wyniku działalności promieniowania ultrafioletowego, intensyfikuje zdolność widzenia, przeciwdziała zaćmie i zapobiega powstaniu rak płuc. Mieści więcej witaminy B12 aniżeli wątroba wołowa. Niedobór tej witaminy wiedzie do zakłóceń neurologicznych i upośledzenia sprawności intelektualnej. Wspiera normalną umiejętność obronną systemu, wzmacnia żołądkową i jelitową błonę śluzową, wycisza pobudzenie układu obronnego organizmu, przeciwdziała destrukcji spowodowanej przez własne przeciwciała. Wpływa na tworzenie krwi, wspiera funkcjonowanie białych ciałek krwi i filtruje krew. Chlorella jest dzisiaj najbardziej bogatym źródłem chlorofilu. Dodatnio wpływa na przebieg powstawania czerwonych krwinek, co jest wykorzystywane w leczeniu niedokrwistości. Ponadto, chlorofil przejawia postępowanie przeciwbakteryjne, normujące ciśnienie krwi, wspierające mięsień sercowy i aktywuje przebieg gojenia się ran.

Piękno od zaraz - zabiegi ekspresowe

Autor: Dreamstime
Źródło: Dreamstime
Olej kokosowy bezzapachowy doskonale nadaje się do smażenia i pieczenia. Jest wytrzymały na działalność dużych temperatur.

Palma kokosowa nazywana jest od wieków drzewem życia, a nasi przodkowie z przeróżnych stron świata od stuleci intuicyjnie wykorzystywali jej walory w walce z wieloma dolegliwościami. Smażone na nim potrawy potrafią mieć delikatny kokosowy posmak, zależy to jednak od rodzaju użytego oleju.