Co to jest i jak przebiega mezoterapia? Co warto o niej wiedzieć?

Mezoterapia to zabieg, któremu z coraz większą chęcią poddają się panie. Jak przebiega? Jak poszukiwać kliniki, która profesjonalnie i fachowo ją przeprowadza? Klasyczne zaczynamy od Internetu. Wstukujemy w wyszukiwarkę frazy typu: „mezoterapia we Wrocławiu”, „salon kosmetyczny we Wrocławiu”, „Gdańsk mezoterapia”. Wystarczy znaleźć odpowiedź na pytanie, na jaki typ mezoterapii postawić, na który salon postawić.

zabieg

Autor: Royal Brand PR
Źródło: Royal Brand PR
Wyróżnia się mezoterapię igłową, mezoterapię bezigłową, sonoforezę, jonoforezę. Warto wspomnieć, że mezoterapia to zabieg, który przeprowadzany jest jest od wielu lat w kosmetologii i dermatologii estetycznej. Bazuje on na tym, że skórze dostarczane są przeróżne substancje. Główne cele zabiegu to nawilżenie, uzupełnienie witamin, minerałów, podkręcenie mikrokrążenia – Gabriela Jasińska ART.BEAUTY. Dzięki mezoterapii możemy spodziewać się poprawienia napięcia skóry, która staje się bardziej elastyczna, a co za tym idzie – dochodzi do jej odmłodzenia.

mezoterapia

Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED
Podczas trwania mezoterapii igłowej wykonuje się mikronaukłucia, na głębokość od 0,5 mm do 4 mm. One skłaniają skórę do procesu samoregeneracji, powstają nowe włókna kolagenowe oraz elastyna. Zabieg przeprowadza się z wykorzystaniem igieł i strzykawek, specjalistycznego pistoletu, rollera, dermapenu. Jeżeli chodzi o mezoterapię bezigłową to bazuje ona na zjawisku elektroporacji. Chodzi o procesy, które mają miejsce w błonie komórkowej w związku z działaniem pola elektrycznego o sporym napięciu. Zalety mezoterapii to przede wszystkim rezultaty, które można dostrzec od razu. Kobieta może liczyć na wygładzenie zmarszczek, poprawę elastyczności i kolorytu skór, zmniejszenie stanów zapalnych – mój ulubiony salon kosmetyczny (http://spabaltica.pl/pl) we wrocławiu. Rezultaty, które ukażą się po wpisaniu w wyszukiwarkę haseł typu: „mezoterapia we Wrocławiu”, „salon kosmetyczny we Wrocławiu”, „klinika w Warszawie”, warto sprawdzić. Pomocnebędą opinie pacjentów, którzy korzystali z konkretnych usług w określonych miejscach. Powinno się odwiedzać strony internetowe, na których tego typu opinie są wyświetlane.