Mezoterapia igłowa lub bezigłowa? Którą z nich wybrać, by cieszyć się młodą, pełną blasku cerą?

Każda z nas chciałby wyglądać młodo i promiennie, bez znaczenia od wieku. Niestety skóra zaczyna się starzeć już po 20 roku życia, co nie nastraja zbyt optymistycznie. O ile na nieduże zmarszczki pomogą kremy dostępne w drogeriach czy w aptekach, o tyle już na zszarzałą skórę i mocniejsze bruzdy wymagane są profesjonalne zabiegi estetyczne. W szczególności powszechna jest mezoterapia Wrocław, tak samo bezigłowa, jak też igłowa. Na jaką z nich się zdecydować?

skóra, kobieta, uroda,

Autor: Luke Lehrfeld
Źródło: http://www.flickr.com
Zacznijmy od mezoterapii bezigłowej, jaka wykorzystuje zjawiska elektroporacji i elektroforezy. Połączenie tych 2 zjawisk pozwala cieszyć się jędrną, młodo prezentującą się cerą, lecz by uzyskać satysfakcjonujące rezultaty, trzeba co najmniej kilku zabiegów.

Jeśli żywo emocjonuje Cię nakreślana tutaj problematyka, dodatkowo koniecznie zobacz tekst w serwisie (https://www.vivamedica.pl/uslugi/fala-uderzeniowa/) omawiającym podobne tematy.

Co kluczowe, ten rodzaj mezoterapii jest bezinwazyjny, a w związku z tym bezbolesny, a pierwsze rezultaty są zauważalne już po upłynięciu dwudziestu czterech godzin. W przeciągu kilku godzin od zrealizowania zabiegu cera może być lekko różowa, lecz niniejsze defekty szybko ustępują i można wrócić do swych powszednich zadań. mezoterapia mikroigłowa wrocław igłowa natomiast polega na wstrzykiwaniu pod skórę właściwego środka za pomocą cieniutkiej igły. Jeśli pacjentka jest bardzo wrażliwa, można wykorzystać specjalny znieczulający krem, jednak tak naprawdę nie jest on konieczny, ponieważ uczucie dyskomfortu nie jest duże. Z miejsca po wykonaniu zabiegu na skórze dostrzegalne są miejsca wkłucia i zaczerwienienia, co może być zauważalne aż do kilkunastu godzin. Nieprzyjemny stan utrzymuje się dłużej niż w przypadku mezoterapii bezigłowej, ale dobrze się zdecydować, ponieważ rezultaty są znacznie bardziej dostrzegalne.

zabieg kosmetyczny

Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com
Można z miejsca podać większą ilość preparatu i szybciej cieszyć się młodym wyglądem. Skrupulatnie wykonany make-up szczególnie tutaj powinien skutecznie ukryć chwilowe mankamenty. Jeśli w związku z tym chcesz prezentować się promiennie, mimo iż już dawno nie masz –naście lat, wtedy można zdecydować się na mezoterapię. Zapewne będziesz oszołomiona efektami, jakie uzyskasz i znowu będziesz chcieć podbić cały świat, a na początku zawsze możesz wybrać się nad morze, aby pospacerować brzegiem plaży i cieszyć się wspólnym czasem z ukochanym.