Jesteś ze Szczecina oraz lubisz latać? To świetna nowina.

Niemal wszyscy uwielbiają latać, najlepiej żeby było to z lotniska w naszym mieście, gdyż znacznie skraca to czas podróży.
ludzie, którzy kochają zwiedzać nowe miejsca, zdają sobie sprawę z tego, ile godzin można zmarnować na to, by gdzieś dolecieć.

badanie

Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com
Niekiedy traci się na przykład . To naprawdę zbyt wiele. Dodatkowo, po męczącej podróży każdy przez pierwsze kilka dni jest zmęczony i nie może wcale cieszyć się urlopem. Dlatego wolimy, kiedy lot odbywać się będzie z naszego miasta. To sprawi, że nie musimy jechać przez pół kraju autobusem albo pociągiem. Po prostu jedziemy na lotnisko, odprawiamy bagaże i już — lecimy. Patrząc na to, że w naszym kraju coraz większa grupa ludzi lata samolotami, miasta stawiają na rozwój swych lotnisk lotniczych. Świetnym przykładem jest tutaj Szczecin. Władze inwestują w rozbudowę lotniska. Na początku stulecia postawiono nowy terminal. Jednak dosyć szybko okazało się, że jest on zbyt mały. Zaczęto zatem go powiększać.

ważny wpis%link%I wiek obfituje w ogrom różnych treści. Najistotniejsze jest to, by być na bieżąco – wejdź zatem w ważny wpis.

Ze względu na to, że port lotniczy jest położony od centrum prawie 50 km, postawiono na połączenie go z miastem linią kolejową. Pociągi na tej trasie kursują już od 2013 roku. Zatem jeżeli interesuje nas to lotnisko Szczecin zaprasza w swoje skromne progi. Będziemy mieli możliwość zwiedzić ładne centrum i może wybrać się gdzieś dalej.

Z kierunków polskich lotnisko obsługuje póki co tylko połączenie ze stolicą, ale siatka powinna się rozszerzyć w najbliższym czasie. Z lotów międzynarodowych mogą zainteresować nas takie państwa jak Wielka Brytania, Norwegia czy Szwecja.